Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
Βιομηχανικό λαστιχένιο χαλί σιταριού που δαπεδώνει 1050mm X 0.51.0m X 0.51.0m
| Υλικό: | Λάστιχο σιταριού |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, πράσινος, μπλε, κόκκινος, κίτρινος |
| Πάχος: | 10-50 χιλιοστά |
Λαστιχένιο φύλλο FKM, λαστιχένιο φύλλο FPM, φύλλο Fluorubber, λαστιχένιο φύλλο FKM, βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
| Υλικό: | Virgin Fluorubber |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, πράσινος, κόκκινος, άσπρος |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Armaflex μόνωσης ισοδύναμο φύλλο σφουγγαριών μόνωσης λαστιχένιο για τον όρο αέρα
| Υλικό: | NBR+PVC σφουγγάρι |
|---|---|
| Ποιότητα: | πυρίμαχο B0, B1 |
| Χρώμα: | Μαύρος |
35 Ακτή Α Σκληρότητα Φυσικό Βιομηχανικό Χαλυβουργικό φύλλο Αντοχή στην Γήρανση
| Σκληρότητα: | 35, 40, 50+/-5shore Α |
|---|---|
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -35°C - +85°C |
Δυνατότητα αντίστασης στο όζον
| Πλάτος: | 1.020m |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | 170%-760% |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -35°C - +85°C |
Τ0.5-2.0mm Ελαστικό φύλλο NBR Μαύρο χρώμα Εισαγωγή 1 PLY ύφασμα
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30 ° C - +100 ° C |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Σκληρότητα: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore Α |
Φύλλο υφάσματος Hypalon, βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο νεοπρενίου κίτρινο, γκρίζος, κόκκινος, μπλε
| Υλικό: | Hypalon+fabric+neoprene |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βιομηχανικός βαθμός |
| Χρώμα: | κόκκινο, μαύρο, άσπρο, κίτρινο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
Αφρός που υποστηρίζει το βιομηχανικό λαστιχένιο χαλί 1218m σπειρών φύλλων PVC μήκος, εύκολο να καθαρίσει
| Υλικό: | παρθένο PVC |
|---|---|
| Τύπος: | Χαλί σπειρών PVC |
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
15 χιλ. χαλί σπειρών PVC στερεάς υποστήριξης 1.22m X 8 Χ, τάπητας σπειρών PVC
| Υλικό: | Σπείρα PVC της Virgin |
|---|---|
| Τύπος: | Χαλί σπειρών PVC |
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο PVC στερεάς υποστήριξης μήκος 12 - 15m εύκολο να καθαρίσει
| Υλικό: | παρθένο PVC |
|---|---|
| Τύπος: | Χαλί του S |
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |

