Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ anti acid high temperature rubber sheet ] αγώνας 11 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας φύλλο καουτσούκ 8mm πάχος 6-20MPa αντοχή στη σύσφιξη
| Όνομα προϊόντος: | υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο |
|---|---|
| Γήρανση: | Καλός |
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -50℃-300℃ |
Φύλλο σιλικόνης υψηλής θερμοκρασίας 7MPa, πλάτος 1m-2m
| Πλάτος: | 1m-2m |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα σε οξύ: | Καλός |
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤ 25% |
4mm High Temp Σιλικόνιο φύλλο 7MPa αντοχή σε έλξη ≤ 25% συμπίεση
| Πλάτος: | 1m-2m |
|---|---|
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤ 25% |
| Μήκος: | 1m-20m |
10 Ακτή Ένα διαυγές φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης 1,2 mm x 330 mm x 330 mm
| Υλικό: | ΠΕΤ+ρευστή σιλικόνη+ΠΕΤ |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 10shore Α |
| Χρώμα: | Καθαρό χρώμα |
1Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ υψηλής θερμοκρασίας και αντοχής σε χημικά
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, διαφανές, λευκό, γκρι κλπ. |
| Επιφάνεια: | Ομαλός, εντύπωση, ματ |
Μαύρο τυποποιημένο μέγεθος σφραγίδων Dowty Bsp χρώματος βιομηχανικό λαστιχένιο συνδεμένο φύλλο
| Υλικό: | NBR+Steel |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ με ομαλή επιφάνεια 26-68N/mm Δυνατότητα ρήξης και ποιότητα βιομηχανικής ποιότητας
| Υλικό: | NR, NBR, SBR, EPDM, νεοπρένιο, FKM, σιλικόνη, PTFE και χάλυβας υλικό κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | λαστιχένιο στόλισμα, δαχτυλίδι ο, δαχτυλίδι Χ, δαχτυλίδι του ER, va δαχτυλίδι, εναντίον του δαχτυλιδ |
| Ποιότητα: | βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφίμων, ιατρικός βαθμός |
Ξύλινο σιταριού βιομηχανικό λαστιχένιο χαλί χυσιμάτων πατωμάτων φύλλων αισθητό λάστιχο, πάχος 1050mm
| Υλικό: | λαστιχένιο σιτάρι |
|---|---|
| Κορυφαίο χρώμα: | Πράσινος, κόκκινος, μπλε, κίτρινος |
| Χρώμα κάτω: | Μαύρος |
Αντι ακτή 20-30 γήρανσης ένα φύλλο 150mm X 1m X 2m αφρού Epdm
| Υλικό: | Σφουγγάρι EPDM, αφρός EPDM |
|---|---|
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Ανθεκτικό στη θέρμανση και γήρανση φύλλο φθοροκαουτσούκ FDA με 200% επιμήκυνση για βιομηχανική χρήση
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 6-12Mpa |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 60,70,80+-5 ακτή α |
| Επιμήκυνση: | 200% |

