Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ ptfe tube ] αγώνας 29 προϊόντα.
Μη εύφλεκτοι σωλήνες PTFE με εξαιρετική χημική αντοχή και υψηλή ευελιξία για βιομηχανικές εφαρμογές
| Αντίσταση UV: | Εξοχος |
|---|---|
| Μη τοξικό: | Ναί |
| Αντοχή εφελκυσμού: | Ψηλά |
Μη τοξικοί σωλήνες PTFE Εξαιρετική αντοχή στην τριβή για χημικό χειρισμό
| Επιφάνεια: | Λείος |
|---|---|
| Μέγεθος: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| μη τοξικό: | Ναί |
30Mpa καθαρίστε τη σωλήνωση PTFE με την ακτή 90 μια σκληρότητα Id1mm Χ Od200m Χ 100m
| Υλικό: | 100% παρθένο TPU |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό χρώμα |
| Σκληρότητα: | 90shore α |
Id1mm X Od2mm X 100m Λευκό σωλήνα PTFE για υψηλές θερμοκρασίες
| Εύρος διαμέτρου: | 0,5mm-25mm |
|---|---|
| Μέγεθος: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 2500-4000 psi |
Υψηλής αντοχής σε τέντωμα Τεφλόνιο σωλήνα 90 Shore A για υψηλή πίεση
| Επιφάνεια: | Λείος |
|---|---|
| Αφλεκτος: | Ναί |
| Παράγεται: | Εξωθημένος |
Εξαιρετική αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία σωλήνα PTFE για περιβάλλον υψηλής θερμοκρασίας 0,5 mm 50 mm Διάμετρος
| Αποθέματα: | Ναί |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90shore α |
| ΕΥΚΑΜΨΙΑ: | Ψηλά |
90shore ένας PU σκληρότητας σωλήνας/μια σαφής PU μάνικα 100% Virgin TPU Id1mm Χ ένα Od200m Χ 100m
| Υλικό: | 100% παρθένο TPU |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό χρώμα |
| Σκληρότητα: | 90shore α |
Εξαιρετική αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία Τεφλονικό σωλήνα 1mm X 2mm X 100m για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Αντοχή στην τριβή: | Εξοχος |
|---|---|
| Μέγεθος: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| Αφλεκτος: | Ναί |
Μάνικα 20Mpa, τεφλόν σωλήνας δομικού υλικού PTFE βαθμού ασφαλίστρου PTFE
| Υλικό: | 100% παρθένο υλικό PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 20-30Mpa |

