Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ rubber oil seal ] αγώνας 198 προϊόντα.
4 - βιομηχανικός NBR 16Mpa λαστιχένιος καλύπτοντας με σεντόνι ρόλος κατασκευής, μαύρο λαστιχένιο φύλλο
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 4-16MPa |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 40-80SHORE A |
| Επιμήκυνση: | 250%-380% |
Προσαρμόστε το σκοινί FKM FKM Fluorubber για τη βιομηχανική σφραγίδα με την όξινη αντίσταση
| Υλικό: | παρθένο FKM, fluorubber |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο καφέ |
| Ποιότητα: | ποιότητα τροφίμων χωρίς μυρωδιά |
Μικρά ροδέλες σιλικόνης κατάλληλες για τρόφιμα με αντοχή σε εφελκυσμό 7.5-12Mpa κατασκευασμένες από 100% παρθένο καουτσούκ σιλικόνης
| Μέγεθος: | σύμφωνα με το σχέδιο ή το δείγμα των buye |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ OEM: | Σύμφωνος |
| Χρώμα: | οποιοδήποτε χρώμα από τον αγοραστή |
Σιλικόνιο για βιομηχανικά τρόφιμα ιατρική ποιότητα υψηλής αντοχής σε δάκρυα ομαλή επιφάνεια προσαρμοσμένο μέγεθος 100% παρθένα HTV Σιλικόνιο Materia
| Επιφάνεια: | Απαλό, Ματ, εντυπωσιακό ύφασμα. |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένο λάστιχο σιλικόνης |
| Ποιότητα: | βαθμός τροφίμων χωρίς οσμή |
Υψηλής θερμοκρασίας φύλλο καουτσούκ 1m-20m μήκος, -60°C έως +320°C
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Εισάγω: | Ενισχύστε 1PLY Glassfiber ή το ύφασμα Aramid |
| Δάκρυ: | 2025N/mm |
0.5mm-10mm Thick High Temperature Rubber Sheet with -60°C~+320°C Range and 1m-2m Width for Industrial Applications
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5mm-10mm |
| Εφαρμογή: | Εφαρμόστε για διάτρηση όλων των ειδών σφράγισης από καουτσούκ, ελαστικό παρέμβυσμα ή ειδικό για ξύλι |
OEM Custom Excavator O-Ring Seal Kit με αντοχή στην πίεση και τη θερμοκρασία και τυποποιημένο μέγεθος για μηχανήματα κατασκευής
| Συντήρηση: | χαμηλός |
|---|---|
| Βάση: | Εξωτερικός |
| Χρώμα κάτω: | Μαύρος |
100% παρθένες συσκευές πλυντηρίων από καουτσούκ σιλικόνης, σφραγίδα σιλικόνης, εξαρτήματα σιλικόνης, σφραγίδα σιλικόνης κλειστής κυψέλης
| υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
BHS Mixer Spare Parts: Synchronous Coupling Flexible Connection & Main Drive Rubber Block
| Μέγεθος: | τυπικό μέγεθος 1 και μέγεθος 2 |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 25 MPa |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Μαύρα, καφετιά λαστιχένια πλυντήρια 8 σιλικόνης - 12Mpa/λάστιχο ή δαχτυλίδι NBR Ο
| Υλικό: | NBR (Buna-N, Nitrile), FKM (FKM), σιλικόνη (VMQ), HNBR, FFKM, EPDM |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο, καφετί κ.λπ. |
| Τύπος: | όλα τα είδη δαχτυλιδιού Ο |

