Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ silicone rubber pipe ] αγώνας 34 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής σε ακραίες θερμοκρασίες πλυντήριο από καουτσούκ σε σιλικόνη με υψηλή αντοχή στη σύσφιξη και προσαρμόσιμο μέγεθος για εφαρμογές σφράγισης
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +250°C |
|---|---|
| Εφαρμογές: | για σφράγιση |
| σχήμα: | Πλυντήριο/Κύκλο/Κύκλο-Ο |
60 Shore A High Temperature Silicone Rubber Sheet -40°C έως 220°C
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -40°C~+220°C |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | ≥ 300% |
| Υλικό: | Καουτσούκ |
Προσαρμόσιμο μέγεθος Η διαδικασία εξάντλησης σωλήνων σιλικόνης ομαλής επιφάνειας για βιομηχανικές εφαρμογές
| Επιφάνεια: | Λείος |
|---|---|
| Συσκευασία: | Καρτόνι, παλέτα, κλπ. |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +250°C |
Υψηλής αντοχής σε δάκρυα σιλικόνιο πλυντήριο με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και προσαρμόσιμα μεγέθη για εφαρμογές σφράγισης
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 7.5-9.8Mpa |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | 350-720% |
| Υλικό: | 100% παρθένο υλικό σιλικόνης |
Φλάντζα και δακτύλιος στεγανοποίησης από σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα, με υψηλή ευελιξία, κατασκευασμένα από 100% παρθένο υλικό σιλικόνης
| Επιμήκυνση: | 350-720% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Σιλικόνιο, Σιλικόνιο, Σιλικόνιο, Σιλικόνιο |
| Μέγεθος: | Κατασκευή μούχλας σύμφωνα με το σχέδιο ή το δείγμα του αγοραστή |
Διαφανής, Προσαρμόσιμη, Συμμορφούμενη με FDA Εξώθηση Σωλήνα Σιλικόνης για Εφαρμογές Αυτοκινήτων και Ιατρικών
| Διαδικασία: | Εξώθηση |
|---|---|
| Υλικό: | Σιλικόνη |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +250°C |
Εξατομικευμένη Εξώθηση Σωλήνα Σιλικόνης Ενισχυμένου με Πλεγμένο Πολυεστέρα με Αντοχή σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| OEM/ODM: | διαθέσιμος |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Λείος |
| Υλικό: | Σιλικόνη |
Υψηλής θερμοκρασίας φύλλο καουτσούκ 8mm πάχος 6-20MPa αντοχή στη σύσφιξη
| Όνομα προϊόντος: | υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο |
|---|---|
| Γήρανση: | Καλός |
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -50℃-300℃ |
T0,75mm x W1m x L10m Κόκκινο Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης (στυλ Rogers)
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία σε κυλίνδρους, κουτιά και παλέτες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15days μετά την παραλαβή της πληρωμής του αγοραστή |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
Φύλλο σφουγγώδους καουτσούκ σιλικόνης κλειστής κυψέλης 10-40 Shore A 0.5-1.0g/cm3
| Υλικό: | Αφρός σιλικόνης |
|---|---|
| Κύτταρο: | Στενό κύτταρο |
| Επιφάνεια: | υφάσματα εντύπου |

