Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ silicone rubber seals ] αγώνας 204 προϊόντα.
Φύλλο σιλικονούχου καουτσούκ πάχους 0,5mm-50mm -60°C έως 260°C
| Γήρανση: | Εξοχος |
|---|---|
| Δάκρυ: | 1325N/mm |
| Ειδική βαρύτητα: | 1.2-1.25g/cm3 |
Σφραγίδα υδραυλικού γρύλου από συνθετικό καουτσούκ, μοντέλο 3A2005 για σφράγιση υψηλής και χαμηλής πίεσης
| Υλικό: | συνθετικό καουτσούκ |
|---|---|
| Μοντέλο: | 3A2005 |
| Ονομα: | Σφραγίδα για την υδραυλική Dowty σφραγίδα του υδραυλικού Jack |
Υψηλής αντοχής στη τράβηξη φύλλα από καουτσούκ σιλικόνης για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | 200-400% |
| Πάχος: | 0,5mm-50mm |
Υψηλής σκληρότητας 2 mm παχιά φύλλα από καουτσούκ σιλικόνης με βαθμολογία Ul94-V0 για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60℃-300℃ |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Σκληρότητα: | 20-80 Ακτή Α |
Ελαστικό και ανθεκτικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με ειδικό πάχος για βιομηχανικές και τροφικές εφαρμογές
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, μαύρος, κόκκινος |
Ελαστικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης ανθεκτικό σε ακραίες θερμοκρασίες και χημικά για βιομηχανικές εφαρμογές
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
|---|---|
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
| Πάχος: | 1.0mm6.0mm |
Ανθεκτικό στη θερμοκρασία φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και υψηλή αντοχή σε σχισμές
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 70,5-12,0Mpa |
Φύλλο σιλικονούχου καουτσούκ 2mm με αντοχή σε σχίσιμο 26-42N/mm
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +260°C (στιγμή 300°C) |
|---|---|
| Δύναμη δακρύων: | 26-42 N/mm |
| Ειδικό Βάρος: | 1,25-1,50g/cm3 |
Πλυντήριο από καουτσούκ σιλικόνης 20 mm με αντοχή τέντωσης 7.5-9.8Mpa και εύρος θερμοκρασίας -60 °C έως +250 °C για εφαρμογές σφράγισης
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +250°C |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Σιλικόνιο, Σιλικόνιο, Σιλικόνιο, Σιλικόνιο |
| Δύναμη δακρύων: | 26-42 N/mm |
Εξάρτηση σφραγίδων δαχτυλιδιών κόκκινου χρώματος Ο/μικρό υλικό σιλικόνης της Virgin εξαρτήσεων δαχτυλιδιών Ο
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής, κόκκινος |
| Σκληρότητα: | 60, 70shore Α |

