Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ waterproof rubber sheet ] αγώνας 96 προϊόντα.
1 mm φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης υψηλής θερμοκρασίας -40 έως +220°C
| Όνομα προϊόντος: | υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | ≥350% |
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤ 25% |
Υψηλής αντοχής στη τράβηξη φύλλα από καουτσούκ σιλικόνης για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | 200-400% |
| Πάχος: | 0,5mm-50mm |
Φύλλο από φυσικό καουτσούκ βιομηχανικής χρήσης 10mm, ανθεκτικό σε χημικά και καιρικές συνθήκες, για σκληρές συνθήκες
| Πάχος: | 0.5100.0mm |
|---|---|
| Μήκος: | 1.020m |
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, καφετί, μπεζ, κόκκινο, πράσινο κ.λπ. |
Ξύλινο σιταριού βιομηχανικό λαστιχένιο χαλί χυσιμάτων πατωμάτων φύλλων αισθητό λάστιχο, πάχος 1050mm
| Υλικό: | λαστιχένιο σιτάρι |
|---|---|
| Κορυφαίο χρώμα: | Πράσινος, κόκκινος, μπλε, κίτρινος |
| Χρώμα κάτω: | Μαύρος |
Ανοιχτό κύτταρο σφουγγάρι σιλικόνης φύλλο από καουτσούκ 1m-1.5m πλάτος 15-45 ακτή Α
| Υλικό: | παρθένο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Κύτταρο: | Ανοικτό κύτταρο |
| Επιφάνεια: | τέμνουσες φυσαλίδες |
Ανοιχτό κύτταρο σφουγγάρι σιλικόνης φύλλο από καουτσούκ 1m πλάτος 10m μήκος
| Υλικό: | παρθένο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Κύτταρο: | Ανοικτό κύτταρο |
| Επιφάνεια: | τέμνουσες φυσαλίδες |
10 Ακτή Ένα διαυγές φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης 1,2 mm x 330 mm x 330 mm
| Υλικό: | ΠΕΤ+ρευστή σιλικόνη+ΠΕΤ |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 10shore Α |
| Χρώμα: | Καθαρό χρώμα |
Βιομηχανικού τύπου ελασματικό φύλλο από καουτσούκ και φλάντζα με πυκνότητα 1.25-1.6g/cm3 και αντοχή στη διάβρωση
| Υλικό: | Καουτσούκ |
|---|---|
| Ποιότητα: | βιομηχανικής ποιότητας |
| Επιφάνεια: | ομαλό/ύφασμα εντύπωσης |
Υψηλής Ποιότητας Φύλλο Σιλικονούχου Ελαστικού με Πλάτος 3600mm, Συμμόρφωση με FDA και Εξαιρετική Αντίσταση στην UV Ακτινοβολία για Λαμινατέρ Ηλιακού Κενού
| Επιφάνεια: | λεία/λεία, |
|---|---|
| Ενισχύω: | τοποθετήστε ύφασμα 1 στρώσης |
| Εφελκυστική αντοχή: | 7-12 Mpa |
Σιλικονικό ελαστικό φύλλο για βιομηχανική παραγωγή και ανθεκτικό στα δάκρυα, μεγέθους και χρώμα προσαρμοσμένο Διαθέσιμο 1-5 χρόνια εγγύηση
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | διαφανές χρώμα |
| Επιφάνεια: | Λείος |

