-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Λευκό πλέγμα PTFE 10×10mm Εύκολο στον καθαρισμό Ναι
| Place of Origin | Bank T/T, L/C, D/P, Paypal, Western Union, Wechat, Alipay |
|---|---|
| Μάρκα | 3A Rubber |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Model Number | 3A3010 |
| Minimum Order Quantity | 1roll |
| Τιμή | negotiable |
| Packaging Details | Packing in rolls and cartons, Pallets |
| Delivery Time | 7-15days |
| Όροι πληρωμής | Τράπεζα T/T, L/C, D/P, PayPal, Western Union, WeChat, Alipay |
| Supply Ability | 100000m/month |
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος | Υλικό | PTFE |
|---|---|---|---|
| Κοινός | bullnose ένωση, σπείρα και clapper | Εύκολο στο καθάρισμα | Ναί |
| Αναπνεύσιμος | Ναί | Χρηματοκιβώτιο κατάψυξης | Ναί |
| Πυγμάχος ελαφρού βάρους | Ναί | Υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό | Ναί |
| Επισημαίνω | Λευκό πλέγμα PTFE 10x10mm,Πλέγμα PTFE εύκολο στον καθαρισμό,Πλέγμα PTFE με εγγύηση |
||
Ο ιμάντας πλέγματος PTFE είναι ένα ευέλικτο και απαραίτητο προϊόν για διάφορες βιομηχανίες λόγω των εξαιρετικών ιδιοτήτων του. Αυτό το πλέγμα PTFE, γνωστό και ως ιμάντας πλέγματος Teflon, προσφέρει μεγάλη ποικιλία μεγεθών πλέγματος, συμπεριλαμβανομένων 0,5*1, 1*1, 2*2,5, 4*4, 6*6 και 10*10mm, καλύπτοντας διαφορετικές ανάγκες και εφαρμογές.
Βασικά χαρακτηριστικά:
- Εύκολο στο καθάρισμα με απλό σκούπισμα ή ξέπλυμα
- Ασφαλές για φούρνο μικροκυμάτων για βολική θέρμανση
- Ασφαλές για κατάψυξη για αποθήκευση τροφίμων
- Ελαφρύς σχεδιασμός για εύκολο χειρισμό
- Διαθέσιμο σε πολλαπλά μεγέθη πλέγματος
Το προϊόν πλέγματος PTFE της 3A Rubber (Μοντέλο: 3A3010) χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορες βιομηχανίες λόγω των μοναδικών χαρακτηριστικών του:
- Εφαρμογές επεξεργασίας και ξήρανσης τροφίμων
- Βιομηχανικές διεργασίες που απαιτούν υλικά που αναπνέουν
- Μαγείρεμα και προετοιμασία τροφίμων όπου απαιτείται ασφάλεια για φούρνο μικροκυμάτων
- Οποιαδήποτε εφαρμογή απαιτεί ελαφρύ, εύκολο στο καθάρισμα υλικό πλέγματος
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διαθέσιμα μεγέθη | 0,5*1, 1*1, 2*2,5, 4*4, 6*6, 10*10mm |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Ελάχιστη παραγγελία | 1 ρολό |
| Μηνιαία χωρητικότητα εφοδιασμού | 100.000μ |
Η ομάδα τεχνικής υποστήριξης είναι διαθέσιμη για να σας βοηθήσει με οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με τις προδιαγραφές του προϊόντος, τις οδηγίες χρήσης και την αντιμετώπιση προβλημάτων, για να διασφαλίσει τη βέλτιστη απόδοση του προϊόντος πλέγματος PTFE.
Συσκευασία: Κάθε προϊόν πλέγματος PTFE συσκευάζεται προσεκτικά σε ανθεκτικά χαρτοκιβώτια με προστατευτική περιτύλιξη για την αποφυγή ζημιών κατά τη μεταφορά.
Αποστολή: Παρέχουμε γρήγορη, αξιόπιστη αποστολή με πληροφορίες παρακολούθησης. Η παράδοση συνήθως γίνεται εντός 7-15 ημερών μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Επιλογές πληρωμής: Τραπεζικό T/T, L/C, D/P, Paypal, Western Union, Wechat και Alipay.

