Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ oil gasket ] αγώνας 176 προϊόντα.
Πλυντήρια σιλικόνης βαθμού τροφίμων, λαστιχένιο δαχτυλίδι στολισμάτων Ο σιλικόνης για τη σφράγιση
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη 100% |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων χωρίς μυρωδιά |
| Χρώμα: | διαφανής, σκούρο κόκκινο, πορτοκαλής, μαύρος, λευκό γάλακτος |
Φλάντζες από σφουγγώδες σιλικονούχο καουτσούκ κλειστής κυψέλης κατάλληλες για τρόφιμα, ανθεκτικές σε υψηλές θερμοκρασίες
| Υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
70,0 mm πάχος Χημικά ανθεκτική ταινία συμμόρφωσης PTFE με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση για σκληρά περιβάλλοντα σφράγισης
| Πάχος: | 10,5-7,0 mm |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 8MPa |
| Εφαρμογή: | σφράγιση |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Σιλικονικά πλυντήρια για τρόφιμα και στενή κυψέλη Σιλικονικού αφρού
| Υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
Βιομηχανική ποιότητα RoHS πιστοποιημένη ομαλή επιφάνεια σιλικόνης από καουτσούκ
| Υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
100% δαχτυλίδι σιλικόνης Ο της Virgin/άσπρη αντίσταση μαζούτ σφραγίδων σιλικόνης λαστιχένια
| Υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
Σφραγιστική ταινία συμμόρφωσης PTFE λευκή με αντοχή σε τράβηγμα 8Mpa κατάλληλη για εφαρμογές μηχανικής σφραγίσματος
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -168°C ~ +280°C (μέγιστο +315°C) |
|---|---|
| Πάχος: | 10,5-7,0 mm |
| Υλικό: | PTFE |
100% παρθένες συσκευές πλύσης από καουτσούκ από σιλικόνη με αντοχή στα υπεριώδη φώτα και στενή σκελετή σιλικόνης από αφρό
| Υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
Βιομηχανική ποιότητα ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες σφουγγάρι σφουγγαρίσματος σε σιλικόνη με προσαρμόσιμο μέγεθος
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | διαφανής, μαύρος, σκούρο κόκκινο, λευκό γάλακτος, μπλε, γκρίζο |
100% παρθένες συσκευές πλυντηρίων από καουτσούκ σιλικόνης, σφραγίδα σιλικόνης, εξαρτήματα σιλικόνης, σφραγίδα σιλικόνης κλειστής κυψέλης
| υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |

