Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ ptfe packing material ] αγώνας 156 προϊόντα.
Ταινία στεγνώματος από PTFE τροφίμων με αντοχή στη διάβρωση και αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες για βιομηχανική σφράγιση
| Υλικό: | καθαρή ρητίνη διασποράς PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ποιότητα: | κατηγορία τροφίμων |
Πλακέτο PTFE παρθένου τύπου με αντοχή σε τράβηξη 20-30Mpa και αντοχή σε θερμοκρασία -180°C έως +260°C για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | παρθένο PTFE |
|---|---|
| Ποιότητα: | Υψηλής ποιότητας |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Λευκός σωλήνας 100% παρθένο PTFE με αντοχή σε εφελκυσμό 20Mpa για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | 100% παρθένο υλικό PTFE |
|---|---|
| Παράγεται: | Καλουπωμένο |
| Ποιότητα: | βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφίμων |
Ζαρωμένο μαξιλάρι εξοπλισμού 25% Glassfiber Ptfe εγγράφου
| Υλικό: | PTFE+25%glassfiber |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Μέγεθος: | Έθιμο |
Id1mm X Od2mm X 100m Λευκό σωλήνα PTFE για υψηλές θερμοκρασίες
| Εύρος διαμέτρου: | 0,5mm-25mm |
|---|---|
| Μέγεθος: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 2500-4000 psi |
Προσαρμόσιμη μη κολλητική πετσέτα τεφλόνου εξαιρετική αντοχή σε χημικές ουσίες και ρύπανση
| Αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία: | Εξοχος |
|---|---|
| Αλεξίπτωτο: | Ναί |
| Αντίσταση στο δάκρυ: | Καλός |
Χωρίς κολλήματα PTFE γυάλινη ίνες κοπτήρα Pad ορθογώνιο σχήμα για την κοπή ακρίβειας
| σχήμα: | Ορθογώνιο σαν σχέδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμο |
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | Μέχρι 260°C |
Λευκό PTFE γυάλινη ίνες κοπτήρα Pad αντοχή σε ρήξη έως 260C
| Πάχος: | Κανονισμός, Συμφωνώ με την Προσαρμογή |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα: | Χαμηλός |
| Αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία: | Εξοχος |
Λευκό πλέγμα PTFE 10×10mm Εύκολο στον καθαρισμό Ναι
| Χημική Αντίσταση: | Εξοχος |
|---|---|
| Υλικό: | PTFE |
| Κοινός: | bullnose ένωση, σπείρα και clapper |
Σφραγιστική ταινία συμμόρφωσης PTFE λευκή με αντοχή σε τράβηγμα 8Mpa κατάλληλη για εφαρμογές μηχανικής σφραγίσματος
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -168°C ~ +280°C (μέγιστο +315°C) |
|---|---|
| Πάχος: | 10,5-7,0 mm |
| Υλικό: | PTFE |

