Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ ptfe packing material ] αγώνας 156 προϊόντα.
Ο βιομηχανικός Μαύρος βαθμού εξωθεί SGS της FCC γεμισμένων σωλήνας γραφιτών PTFE ή άνθρακα ROHS
| Υλικό: | Γεμισμένος PTFE γραφίτης ή arbon |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ποιότητα: | Βιομηχανικός βαθμός |
Ταινία PTFE διαστολής κατάλληλη για τρόφιμα με αντοχή στη διάβρωση και σε υψηλές θερμοκρασίες για βιομηχανική στεγανοποίηση
| Υλικό: | καθαρή ρητίνη διασποράς PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ποιότητα: | κατηγορία τροφίμων |
Πλακέτα PTFE παρθένου τύπου με ομαλή επιφάνεια και αντοχή σε θερμοκρασίες από -180 °C έως +260 °C για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | παρθένο PTFE |
|---|---|
| Ποιότητα: | Υψηλής ποιότητας |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Υφάσματα γυαλιού για υψηλές θερμοκρασίες που έχουν επικάλυψη με PTFE βιομηχανικής ποιότητας
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -180°C - +260°C |
|---|---|
| Λέξεις -κλειδιά: | Ανθεκτική σε υψηλή θερμοκρασία |
| Βάρος μονάδας: | 17 oz/sqy |
Εργασιακό πλέγμα από PTFE με αντοχή σε θερμοκρασία έως 260°C
| Χημική Αντίσταση: | Εξοχος |
|---|---|
| Πλέγμα: | 0.5×1, 1×1, 2×2.5, 4×4, 6×6, 10×10mm |
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | Μέχρι 260°C |
200%-320% επιμήκυνση κατά το σπάσιμο Υφάσματα από υαλωσίνες επικαλυμμένα με PTFE για ακραίες θερμοκρασίες
| Κοινός: | Τύπος μύτης του ταύρου, αλγατόριος αρθρός |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά: | Ανθεκτική σε υψηλή θερμοκρασία |
| Χαρακτηριστικό: | Μη κολλητικό, τροφικό, ανθεκτικό στη θερμότητα |
Αναπνευστικό πλέγμα PTFE για ελαφρύ και μη κολλητικό
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εύκολο στο καθάρισμα: | Ναί |
| Κοινός: | bullnose ένωση, σπείρα και clapper |
Δυνατή σε θερμοκρασία έως 260°C ζώνη πλέγματος PTFE για μικροκύματα
| Υλικό: | PTFE |
|---|---|
| Ασφαλές για φούρνο μικροκυμάτων: | Ναί |
| Αναπνεύσιμος: | Ναί |
Ανθεκτικό στα UV PTFE Pad Χημική αντοχή και αντοχή σε δάκρυα μέχρι 260C
| κατηγορία τροφίμων: | Οχι |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση: | Εξοχος |
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | Μέχρι 260°C |
Εξαιρετική αντοχή στην τριβή σωλήνα PTFE τέλεια για μη τοξική χημική επεξεργασία
| Αφλεκτος: | Ναί |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90shore α |
| ΕΥΚΑΜΨΙΑ: | Ψηλά |

