Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ solid plastic rods ] αγώνας 45 προϊόντα.
Πλαστικά μέρη εργαλείων Presicion που γίνονται από POM, νάυλον, PE, PVC, PP υλικά
| Υλικό: | όλα τα είδη του POM, νάυλον, PE, του PVC κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, γκρίζος, μαύρος |
| Παράγω: | Μηχάνημα CNC |
Διάμετρος 5-300mm X μήκος 1000mm Νάιλον Πολυμερές ράβδος με συρρίκνωση τύπου 2.5%-2.8%
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 12,000 σπι |
|---|---|
| Σκληρότητα: | R110-120M91-M88 |
| Ονομαστική τάση: | 10KV |
10kv Νάιλον Πολυαμίδιο Ράβδος Διαμέτρου5-300mm X μήκος1000mm για εφαρμογές υψηλής τάσης
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 80 MPA |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | λιγότερο από 120°C |
| Σχήμα: | Ράβδοι |
Παρθένο φύλλο νάιλον PA6 PA66 με αντοχή σε εφελκυσμό 90Mpa και αντοχή σε κάμψη 155Mpa
| Υλικό: | παρθένο νάιλον PA6, PA66 |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό, μπλε, μαύρο κ.λπ. |
| Επιφάνεια: | λείος/λείος |
Ανθεκτικός στην τριβή σωλήνας από εξωθημένο πολυουρεθάνη με υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό και θερμοκρασία λειτουργίας 120℃
| Υλικό: | παρθένο πολυεστέρας, πολυαιθέρας ή TPU |
|---|---|
| Χρώμα: | σαφής κίτρινος, διαφανής, πορτοκαλής, κόκκινος, μπλε, μαύρος |
| Επιφάνεια: | λείος/λείος |
Υψηλής αντοχής ράβδος νάιλον με αντοχή σε έλξη 80 MPa, αντοχή σε κρούση 50 KJ/m2 και αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία για βιομηχανική χρήση
| Σκληρότητα: | R110-120M91-M88 |
|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 80 MPA |
| Σετ συμπίεσης: | <10> |
Υψηλή αντοχή στη τράβηξη 80 MPa ράβδος πολυαμιδίου νάιλον για περιβάλλον κάτω των 120°C
| ΣΕΤ ΣΥΜΠΙΕΣΗΣ: | <10> |
|---|---|
| Επιφάνεια: | λείος/λείος |
| Πυκνότητα: | 1.15 g/cm3 |
10kv Nylon Polymer Rod Η τέλεια λύση για περιβάλλον υψηλής τάσης
| Επιφάνεια: | λείος/λείος |
|---|---|
| Αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία: | Καλός |
| Θερμοκρασία εργασίας: | λιγότερο από 120°C |
Παρθένος ράβδος PVC με ιδιότητες αντιδιάβρωσης και αντοχή στην έλξη 52Mpa σε λευκά γκρι μαύρα χρώματα
| Υλικό: | παρθένο PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρο, γκρίζο, μαύρο κ.λπ. |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Ράβδος πλαστικού νάιλον προτύπου ROHS με θερμοκρασία λειτουργίας 120°C, εξωτερική διάμετρος Ø10-300mm και μήκος 300-500mm
| Υλικό: | 100% παρθένος πολυαιθέρας, πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα: | κίτρινος, καφετής, μαύρος, κόκκινος |
| Απώλεια γδαρσίματος του Άκρον: | <0> |

