Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ solid plastic rods ] αγώνας 45 προϊόντα.
Λευκή ράβδος PP μήκους 6 ποδιών για βιομηχανική σφραγίδα
| Υλικό: | 100% παρθένο υλικό PP |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, γκρίζος, μαύρος |
| Παράγω: | Εξωθήστε |
Νάιλον πλαστική ράβδος 6 πόδια μήκος 1/4 ίντσες διάμετρος 80 ° C θερμική εκτροπή
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30°C - +165°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία εκτροπής θερμότητας: | 80 ° C |
| Διακένωση σχήματος: | 2.5%-2.8% |
Ελαστική επιφάνεια Νάιλον πλαστικό ραβδί για υψηλή τάση και R110-120M91-M88 Δυνατότητα
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30°C - +165°C |
|---|---|
| Διακένωση σχήματος: | 2.5%-2.8% |
| Θερμοκρασία εκτροπής θερμότητας: | 80 ° C |
Ασφαλίστρου νάυλον πλαστική ράβδος επιφάνειας βαθμού ομαλή, σκληρότητα 55+/- 5 ακτή Δ
| Υλικό: | 100% παρθένο υλικό PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 20-30Mpa |
Υψηλής απόδοσης 80 MPa αντοχή στη τράβηξη ανθεκτική στα UV ράβδος από πλαστικό νάιλον με σκληρότητα R110-120M91-M88
| Σετ συμπίεσης: | <10> |
|---|---|
| Επιφάνεια: | λείος/λείος |
| Πυκνότητα: | 1.15 g/cm3 |
Ράβδος POM ανθεκτική στην τριβή με υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό και εξαιρετική σταθερότητα διαστάσεων για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | 100% υλικό της Virgin POM |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 62Mpa |
Κίτρινη Ράβδος Πολυουρεθάνης με Θερμοκρασία Λειτουργίας 120°C, Μήκος 300-500mm και Ανθεκτικότητα στη Διάβρωση
| Υλικό: | 100% παρθένος πολυαιθέρας, πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα: | κίτρινος, καφετής, μαύρος, κόκκινος |
| Απώλεια γδαρσίματος του Άκρον: | <0> |
Καλή μόνωση Φαινολική βαμβακερή ράβδο με ομαλή επιφάνεια και ονομαστική τάση 10kv για ηλεκτρικά εξαρτήματα
| Υλικό: | phenolic+cotton |
|---|---|
| Χρώμα: | καφετής, πορτοκαλής, μαύρος |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Ράβδος φαινολικής ρητίνης υψηλής απόδοσης με τάση διακοπής 10KV, αντοχή στη θερμότητα κλάσης Β 130 και αντοχή σε κάμψη 90-110Mpa για ηλεκτρική μόνωση
| Υλικό: | φαινολικό ύφασμα ή έγγραφο resin+cotton |
|---|---|
| Χρώμα: | καφετής, μπεζ, κίτρινος, κόκκινος |
| Επιφάνεια: | Λείος |
1-2m μήκος HDPE ραβδί με OD 10-400mm Κατασκευασμένο από 100% παρθένο υλικό HDPE
| Υλικό: | 100%virgin HDPE υλικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 23Mpa |

