Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ silicone rubber gasket ] αγώνας 204 προϊόντα.
Καφέ καλώδιο από καουτσούκ σιλικόνης τροφίμων με υψηλή αντοχή στη σύσφιξη και χωρίς οσμή για εφαρμογές σφράγισης
| Υλικό: | παρθένο FKM, αλευροβάμβακα |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο, καφέ |
| Ποιότητα: | ποιότητα τροφίμων με μυρωδιά |
Ροδέλες από σιλικονούχο καουτσούκ υλικού TPU και στεγανοποιητικό εμβόλου πολυουρεθάνης KDAS με σκληρότητα 90 Shore A για βιομηχανική στεγανοποίηση
| Υλικό: | Υλικό TPU |
|---|---|
| Χρώμα: | Blue+Black |
| Τύπος: | KDAS |
Υψηλής αντοχής σε αντίκτυπο, τυποποιημένο μέγεθος, πλυντήρια από καουτσούκ σε σιλικόνη, με σκληρότητα 90 χιλιοστών
| Υλικό: | υψηλός - ποιοτικό TPU υλικό |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε, κόκκινος, πράσινος |
| Τύπος: | Η.Ε, UNS |
Υψηλή αντοχή στην φθορά Σιλικόνιο ελαστικό πλυντήρια και DKBI / DKB πετρελαϊκή σφραγίδα με τέλεια απόδοση σφραγίδωσης και εξαιρετική αντοχή
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Χείλος: | PU χείλι ή χείλι NBR |
| Τύπος: | DLI |
TC SC Τύπου FKM NBR Τσιμούχες Λαδιού Σιλικόνης με Αντοχή σε Υψηλή Θερμοκρασία και Λάδι
| Εφαρμογή: | για το βιομηχανικό παρέμβυσμα ελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | steel+NBR, FKM |
| Τύπος: | TC/SC |
Λαστιχένια πλυντήρια OUY σιλικόνης κυλίνδρων πετρελαίου/τύπος IDI/ODI/UHS/UNS/των Η.Ε
| Υλικό: | υψηλός - ποιοτικό TPU υλικό |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Τύπος: | OUY/IDI/ODI/UHS/UNS/Η.Ε Κ.ΛΠ. |
Σιλικονικό ελαστικό πλυντήριο 30-80 Ακτή Α -60°C έως +260°C
| Όνομα προϊόντος: | Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης |
|---|---|
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C σε +260°C |
| Σύνολο συμπίεσης: | 30-60% |
Σιλικονικό λάστιχο Η τέλεια επιλογή για υψηλές θερμοκρασίες και αντοχή σε χημικά
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Δάκρυ: | 2030N/mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 3-6 MPa |
Προσαρμοσμένο ροδέλες από σιλικόνη καουτσούκ πάχους 1mm, κατάλληλες για τρόφιμα, σύμφωνα με το FDA
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός τροφίμων χωρίς οσμή |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος |
Υψηλής αντοχής στη τράβηξη φύλλα από καουτσούκ σιλικόνης για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | 200-400% |
| Πάχος: | 0,5mm-50mm |

