Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ silicone rubber gasket ] αγώνας 204 προϊόντα.
Τροφικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης 1-4 mm πάχος, αντοχή σε έλξη 7,5-12Mpa
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, μαύρος, κόκκινος |
Υψηλής σκληρότητας 2 mm παχιά φύλλα από καουτσούκ σιλικόνης με βαθμολογία Ul94-V0 για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60℃-300℃ |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Σκληρότητα: | 20-80 Ακτή Α |
Ελαστικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης ανθεκτικό σε ακραίες θερμοκρασίες και χημικά για βιομηχανικές εφαρμογές
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
|---|---|
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
| Πάχος: | 1.0mm6.0mm |
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και προσαρμόσιμο πάχος
| Δύναμη δακρύων: | 26-42 N/mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
Ανθεκτικό στη θερμοκρασία φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και υψηλή αντοχή σε σχισμές
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 70,5-12,0Mpa |
Φύλλο σιλικονούχου καουτσούκ 2mm με αντοχή σε σχίσιμο 26-42N/mm
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +260°C (στιγμή 300°C) |
|---|---|
| Δύναμη δακρύων: | 26-42 N/mm |
| Ειδικό Βάρος: | 1,25-1,50g/cm3 |
Ελαστικό και ανθεκτικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με ειδικό πάχος για βιομηχανικές και τροφικές εφαρμογές
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, μαύρος, κόκκινος |
Φύλλο σιλικόνης από καουτσούκ υψηλής αντοχής σε εφελκυσμό με εξαιρετική αντοχή στο όζον και ευρύ φάσμα θερμοκρασιών
| Ειδικό Βάρος: | 1,25 g/cm3 |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Χρώμα: | Ημιδιαφανές, Λευκό, Μαύρο, Κόκκινο, Μπλε, κ.λπ. |
Φύλλο σιλικόνης υψηλής απόδοσης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και το όζον, διαθέσιμο σε μήκη 1-50m
| Μήκος: | 1-50μ |
|---|---|
| Πάχος: | 1mm |
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
Φαγγατρικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης Καλές επιδόσεις σφράγισης Κατάλληλο για περιβάλλον πετρελαίου χαμηλής/υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, μαύρος, κόκκινος |

