Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ silicone rubber gasket ] αγώνας 204 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής σε θερμότητα φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης για περιβάλλοντα ακραίων θερμοκρασιών
| Πάχος: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Ειδικό Βάρος: | 1.5g/cm3 |
| Σκληρότητα: | 20-80 Ακτή Α |
Φύλλο σιλικονούχου καουτσούκ με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση, μεγάλο εύρος θερμοκρασίας (-60°C έως +260°C) και βαθμό ευφλεκτότητας UL94-V0
| Σκληρότητα: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 70,5-12,0Mpa |
Φύλλο σιλικόνης ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες με προσαρμόσιμη πάχος και εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 70,5-12,0Mpa |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
Δακτύλιος από σιλικόνη κατάλληλος για τρόφιμα 20-80 Shore A Ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μέγεθος: | Διάφορα διαθέσιμα μεγέθη |
|---|---|
| Μέγεθος OEM: | σύμφωνος |
| Χρώμα: | οποιοδήποτε χρώμα από τον αγοραστή |
Φύλλο σιλικονούχου καουτσούκ πάχους 0,5mm-50mm -60°C έως 260°C
| Γήρανση: | Εξοχος |
|---|---|
| Δάκρυ: | 1325N/mm |
| Ειδική βαρύτητα: | 1.2-1.25g/cm3 |
Προσαρμόσιμο φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης ανθεκτικό στη θερμότητα με υψηλή αντοχή σε θερμοκρασία για βιομηχανική στεγανοποίηση
| Χρώμα: | Ημιδιαφανές, Λευκό, Μαύρο, Κόκκινο, Μπλε, κ.λπ. |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και προσαρμόσιμο πάχος
| Μήκος: | 1-50μ |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +260°C (στιγμή 300°C) |
| Σκληρότητα: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
Σετ δακτυλίων στεγανοποίησης από σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα 150 τμχ 60-70 Shore A
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής, κόκκινος |
| Σκληρότητα: | 60, 70shore Α |
Σιλικόνιο φύλλο καουτσούκ Το τέλειο υλικό για σφραγίσεις και μονωτικές εφαρμογές
| Πάχος: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Δάκρυ: | 2550N/mm |
Φύλλο από σιλικονούχο καουτσούκ ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και υψηλή επιμήκυνση
| Ειδικό Βάρος: | 1,25-1,50g/cm3 |
|---|---|
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
| Μήκος: | 1-50μ |

