Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 304 προϊόντα.
Ανθεκτικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης για λαμινατήρα κενού με υψηλή αντοχή στη τράβηξη 7-12Mpa και προσαρμόσιμο μέγεθος και χρώμα
| Επιφάνεια: | λεία/λεία, |
|---|---|
| Ενισχύω: | τοποθετήστε ύφασμα 1 στρώσης |
| Εφελκυστική αντοχή: | 7-12 Mpa |
Σιλικονικό ελαστικό φύλλο για βιομηχανική παραγωγή και ανθεκτικό στα δάκρυα, μεγέθους και χρώμα προσαρμοσμένο Διαθέσιμο 1-5 χρόνια εγγύηση
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | διαφανές χρώμα |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Σαφής διαφανής εκτατή δύναμη φύλλων 7.5Mpa σιλικόνης ανακυκλωμένη φύλλο λαστιχένια
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής |
0.5 - λαστιχένιο φύλλο διαφραγμάτων 6.0mm X 1,0 - 1.2mm Χ 10m NBR για τη βιομηχανική σφραγίδα
| Υλικό: | NBR+Fabric+NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και προσαρμόσιμο πάχος
| Μήκος: | 1-50μ |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +260°C (στιγμή 300°C) |
| Σκληρότητα: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
Φύλλο σιλικόνης καουτσούκ υψηλής επιμήκυνσης 350%-720% -60°C έως 260°C
| Πλάτος: | 00,1-3,6 μέτρα |
|---|---|
| Μήκος: | 1-50μ. |
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C - +260°C (η στιγμή είναι 300°C) |
Ρολ φύλλου από καουτσούκ σιλικόνης 1-50m Διάστημα 0,1-50mm Μονάδα
| Μήκος: | 1-50μ. |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore Α |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 70,5-12,0Mpa |
0.5mm-10mm Thick High Temperature Rubber Sheet with -60°C~+320°C Range and 1m-2m Width for Industrial Applications
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5mm-10mm |
| Εφαρμογή: | Εφαρμόστε για διάτρηση όλων των ειδών σφράγισης από καουτσούκ, ελαστικό παρέμβυσμα ή ειδικό για ξύλι |
Food Grade White Nitrile Rubber Sheet with 70 Shore A Hardness and 300% Elongation for Industrial Use
| Υλικό: | παρθένο νιτρίλιο |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Λευκό |
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο διαφραγμάτων νιτριλίων/λαστιχένιο υλικό φύλλο στολισμάτων
| Υλικό: | Νιτρίλιο της Virgin + ύφασμα EP ή ύφασμα πολυεστέρα |
|---|---|
| Ποιότητα: | Υψηλής ποιότητας |
| Χρώμα: | Μαύρος |

