Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 303 προϊόντα.
Σιλικόνιο φύλλο καουτσούκ Σιλικόνιο ρολ Σιλικόνιο μεμβράνη σε διάφορα πάχους και πλάτος για διαφορετικές απαιτήσεις
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Βιομηχανικό φύλλο σιλικόνης καουτσούκ πάχους 1-6mm για γυαλί ασφαλείας
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανές, γκρι, μαύρο, μπλε |
| Επιφάνεια: | Απαλό, Ματ, εντυπωσιακό ύφασμα. |
Φαγγατρικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης Καλές επιδόσεις σφράγισης Κατάλληλο για περιβάλλον πετρελαίου χαμηλής/υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, μαύρος, κόκκινος |
Σιλικόνιο φύλλο ελαστικού σφουγγαριού με διπλή επιφάνεια υφασμάτων και σκληρότητα 10-30 Shore A για -60°C έως +260°C Εφαρμογές
| Εφαρμογή: | ειδικό για τραπέζι σιδερώματος |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ύφασμα διπλής εντύπωσης |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 200psi |
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης 3.6m πλάτος, χωρίς ραφή, 40-60 Shore A
| Υλικό: | Σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανές, γκρι, μαύρο, μπλε |
| Επιφάνεια: | Απαλό, Ματ, εντυπωσιακό ύφασμα. |
Φυσικό 15mm υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο χαλιών Sbr με την άριστη καιρική αντίσταση
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -35°C - +100°C |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Μήκος: | 1.020m |
12 mm πάχος Ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες Υπαλόν ελαστικό φύλλο με εξαιρετική χημική αντοχή για βιομηχανική χρήση
| Υλικό: | Ρόλος Hypalon |
|---|---|
| Πάχος: | 0,1-3,6μ |
| επιμήκυνση: | 350% |
Πλακέτο από παρθένο καουτσούκ σιλικόνης 50 Shore A, αντοχή σε τράβηξη 7,5 Mpa
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Ποιότητα: | Μέσο δάκρυ ανθεκτικό |
| Επιφάνεια: | ομαλό/ύφασμα εντύπωσης |
Φύλλο από φυσικό καουτσούκ κατάλληλο για τρόφιμα, με υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό και ευρύ φάσμα θερμοκρασιών για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | καθαρό φυσικό καουτσούκ ή NR/SBR |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, καφετί, μπεζ, κόκκινο, πράσινο κ.λπ. |
Βιομηχανικής ποιότητας 100% παρθένο φύλλο καουτσούκ νεοπρένιο - Επένδυση νεοπρένιου ανθεκτική στη χημική διάβρωση
| Υλικό: | 100% παρθένο νεοπρένιο ή CR/SBR |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός ασφαλίστρου, βιομηχανικός βαθμός, εμπορικός βαθμός |
| Χρώμα: | μαύρο, λευκό, κόκκινο, γκρι κ.λπ. |

