Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 287 προϊόντα.
Επίπεδη επιφάνειας βιομηχανική σκληρότητα 60, 70, 80+ φύλλων FKM λαστιχένια/- 5 ακτή Α
| Υλικό: | παρθένο λάστιχο FKM |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός ασφαλίστρου, οικονομικός βαθμός, εμπορικός βαθμός |
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, κόκκινο, πράσινο κ.λπ. |
Ελαστικό και ανθεκτικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με ειδικό πάχος για βιομηχανικές και τροφικές εφαρμογές
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, μαύρος, κόκκινος |
Τροφικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης 1-4 mm πάχος, αντοχή σε έλξη 7,5-12Mpa
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, μαύρος, κόκκινος |
1 mm φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης υψηλής θερμοκρασίας -40 έως +220°C
| Όνομα προϊόντος: | υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | ≥350% |
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤ 25% |
1.5mm ΦΚΜ φύλλο ελαστικού 10m μήκος Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες -50°C έως +250°C
| Επιφάνεια: | Ομαλό, ύφασμα εντύπωσης |
|---|---|
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤15% |
| Ονομα: | Φύλλα από καουτσούκ FKM, φθοριοκαουτσούκ FKM, FPM |
Υψηλής αντοχής σε θερμότητα φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης για περιβάλλοντα ακραίων θερμοκρασιών
| Πάχος: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Ειδική βαρύτητα: | 1.5g/cm3 |
| Σκληρότητα: | 20-80 Ακτή Α |
High Temperature Rubber Sheet with 1PLY Glassfiber Or Aramid Fabric Reinforce for Industrial Use with Tensile Strength 5-9MPa and Temperature Range -60°C~+320°C
| Επιφάνεια: | Ομαλό, ύφασμα εντύπωσης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 75±5 Ακτή Α |
| Μήκος: | 10m-20m |
High Temperature Rubber Sheet with Compression Set ≤15% and Tensile Strength 5-9MPa for Extreme Temperature Range -60°C to +320°C
| Μήκος: | 10m-20m |
|---|---|
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤15% |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 5-9MPa |
Υψηλό βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο ελαστικότητας για τον κενό τοποθετώντας σε στρώματα Τύπο PVC
| Υλικό: | 100% παρθένο φυσικό λάστιχο |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βιομηχανικός βαθμός |
| Χρώμα: | κόκκινο, μαύρο, άσπρο, καφετί, μπεζ, πράσινο κ.λπ. |
Το ομαλό/σημάδι υφασμάτων βιομηχανικό παίρνει το λαστιχένιο φύλλο για το δαχτυλίδι και τις σφραγίδες απομονωτών
| Υλικό: | πάρτε SBR |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βιομηχανική Βαθμολογία |
| Χρώμα: | μαύρος |

