Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 286 προϊόντα.
πλάτος 0,1-3,6m φύλλο φυσικού καουτσούκ με πυκνότητα 1,20-1,40g/cm3
| Σφιχτότητα: | 1.20-1.40g/cm3 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
| Δάχος: | 0.5100.0mm |
0.1-3.6m πλάτος φύλλο καουτσούκ NBR σε κόκκινο χρώμα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Διάμετρο: | 00,1-3,6 μέτρα |
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, κόκκινο, γκρίζο κ.λπ. |
Εξαιρετική αντοχή στη γήρανση από ελαστικό φύλλο με εισαγωγή SS316
| Σφιχτότητα: | 1.4g/cm3 |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 2-24Mpa |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
Ελαστικό φύλλο NBR Μαύρο χρώμα Εισαγωγή 1 PLY ύφασμα
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30 ° C - +100 ° C |
|---|---|
| πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Σκληρότητα: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore Α |
Μακροχρόνια φύλλα από καουτσούκ Εξαιρετική αντοχή σε χημικά και καιρικά φαινόμενα
| Υλικό: | Φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση: | Εξοχος |
| Σκληρότητα: | 35, 40, 50, 60, 70, 80, 90+/-5shore Α |
Αντίσταση 10mm φύλλο -35°C χημικών ουσιών/καιρού φυσικού λάστιχου - +85°C
| Πάχος: | 0.5100.0mm |
|---|---|
| Μήκος: | 1.020m |
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, καφετί, μπεζ, κόκκινο, πράσινο κ.λπ. |
Αναβάθμιση σε φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης για ανώτερη σφραγίδα και μόνωση
| Δύναμη δακρύων: | 26-42 N/mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Υλικό: | καουτσούκ σιλικόνης |
Ελαστικό και ανθεκτικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης για διάφορες βιομηχανικές χρήσεις
| Αντοχή εφελκυσμού: | 70,5-12,0Mpa |
|---|---|
| Υλικό: | καουτσούκ σιλικόνης |
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
Σιλικονικό φύλλο καουτσούκ ανώτερης απόδοσης και μακροχρόνιας αντοχής για βιομηχανικά
| Σκληρότητα: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
|---|---|
| Υλικό: | καουτσούκ σιλικόνης |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 70,5-12,0Mpa |
Βρείτε το καλύτερο φύλλο καουτσούκ σε ανταγωνιστικές τιμές
| Ειδικό Βάρος: | 1,25-1,50g/cm3 |
|---|---|
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
| Μήκος: | 1-50μ |

