Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 286 προϊόντα.
Κόκκινο, μαύρο, διαφανές χρώμα Ανθεκτικό στη θερμοκρασία φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης μαλακό
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 70,5-12,0Mpa |
Όξινο βιομηχανικό SBR λαστιχένιο φύλλο αντίστασης 2Mpa για τα φέροντα μαξιλάρια γεφυρών
| Υλικό: | πάρτε SBR |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βιομηχανικός βαθμός |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Σιλικόνιο φύλλο καουτσούκ Το τέλειο υλικό για σφραγίσεις και μονωτικές εφαρμογές
| Πάχος: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Δάκρυ: | 2550N/mm |
Υψηλής θερμοκρασίας φύλλο καουτσούκ 1m-20m μήκος, -60°C έως +320°C
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Εισάγω: | Ενισχύστε 1PLY Glassfiber ή το ύφασμα Aramid |
| Δάκρυ: | 2025N/mm |
Σιλικονικό λάστιχο Η τέλεια επιλογή για υψηλές θερμοκρασίες και αντοχή σε χημικά
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Δάκρυ: | 2030N/mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 3-6 MPa |
Υψηλής αντοχής στη τράβηξη φύλλα από καουτσούκ σιλικόνης για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | 200-400% |
| Πάχος: | 0,5mm-50mm |
Υψηλής σκληρότητας 2 mm παχιά φύλλα από καουτσούκ σιλικόνης με βαθμολογία Ul94-V0 για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60℃-300℃ |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Σκληρότητα: | 20-80 Ακτή Α |
0.5-100.0mm πάχος φύλλο καουτσούκ SBR για την επιφάνεια του υφάσματος
| Εισαγωγή: | Ενίσχυση και εισαγωγή 1-3PLY βαμβακιού, πολυεστέρα, υφάσματος EP ή συρματόπλέγματος SS201, SS304, SS |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5100.0mm |
| Πλάτος: | 00,1-3,6 μέτρα |
Ελαστική και ανθεκτική σε ακραίες θερμοκρασίες και χημικά
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
|---|---|
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
| Πάχος: | 1.0mm6.0mm |
Φύλλο βουτυλικού λάστιχου 100% Virgin/βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο για τα στολίσματα σε στρατιωτικό
| Υλικό: | παρθένο βουτυλικό λάστιχο |
|---|---|
| Ποιότητα: | βιομηχανικός βαθμός, βαθμός ασφαλίστρου |
| Χρώμα: | μαύρο, λευκό, κόκκινο, γκρι κ.λπ. |

