Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 286 προϊόντα.
400%-650% επιμήκυνση βιομηχανικού καουτσούκ για μακροχρόνια αντοχή στην φθορά
| Σφιχτότητα: | 1.25g/cm3 |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 8-55Mpa |
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
350% επιμήκυνση Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ με ομαλή επιφάνεια μήκους 1,0-20m
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Πλάτος: | 0.12.0m |
| Χημική αντοχή: | Εξαιρετική |
1.4g/cm3 Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση -35°C 85°C
| Εισαγωγή: | Ενίσχυση και εισαγωγή 1-3PLY βαμβακιού, πολυεστέρα, υφάσματος EP ή συρματόπλέγματος SS201, SS304, SS |
|---|---|
| Χημική αντοχή: | Εξαιρετική |
| Αντίσταση στην Γήρανση: | Εξαιρετική |
350% επιμήκυνση Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ για εξαιρετική αντοχή στη γήρανση πλάτος 0,1-2,0m
| Αντίσταση του όζοντος: | Εξαιρετική |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, κόκκινο, λευκό, γκρι κλπ. |
| Υλικό: | Παρθένα υπαλόνη ή υπαλόνη+EPDM |
Ελαστική επιφάνεια Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ με 1-3PLY εισαγωγή βαμβακιού και μαύρη μόνωση
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Διάμετρο: | 00,1-3,6 μέτρα |
| Πάχος: | 0.5100.0mm |
1.25g/cm3 Σφραγίδα βιομηχανικού καουτσούκ πυκνότητας για εφαρμογές υψηλής ελαστικότητας
| Ονομασία του προϊόντος: | Χημικά ανθεκτικό PU Spider Pu Element Πράσινο |
|---|---|
| αντίκτυπος ελαστικότητας: | >25% |
| Χρώμα: | Κίτρινο, Κόκκινο, Μωβ, Πράσινο, Μαύρο, Μπεζ κ.λπ. |
60 σκληρότητα 20mm βιομηχανική λαστιχένια καιρική αντίσταση φύλλων άριστη
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, καφετί, μπεζ, κόκκινο, πράσινο κ.λπ. |
|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 8.0Mpa |
| Μήκος: | 10, 20, 30, 50m |
70-98Παράγραφος από βιομηχανικό καουτσούκ για απορρόφηση δονήσεων και υψηλή αντοχή στο λάδι
| Φορούν αντίσταση: | 0,01-0,10cm3/1,61 χλμ. |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα στο οξυγόνο και στο όζον: | Καλός |
| Απόδοση χαμηλής θερμοκρασίας: | Καλός |
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο πλυντηρίων στολισμάτων NBR ρόλων NBR φύλλων NBR φύλλων NBR NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο της Virgin NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, λευκό |
| Επιφάνεια: | Ομαλός, ματ, εντύπωση |
Δυνατότητα αντίστασης στο όζον
| πλάτος: | 1.020m |
|---|---|
| επιμήκυνση: | 170%-760% |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -35°C - +85°C |

