Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 287 προϊόντα.
Όζον - ανθεκτικό βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο χωρίς μυρωδιά, πυκνότητα 1.5g/cm3
| Ποιότητα: | Βιομηχανικός βαθμός |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, κόκκινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 4-8Mpa |
Ανθεκτικό FKM βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο πετρελαίου, πάχος 0.5 - 20.0mm
| Υλικό: | Παρθένο καουτσούκ FKM |
|---|---|
| Ποιότητα: | Premium Grade, Οικονομικός βαθμός, εμπορικός βαθμός |
| Χρώμα: | Μαύρο, λευκό, κόκκινο, πράσινο κ.λπ. |
2MPa μαύρος χρώματος σιλικόνης λαστιχένιος βιομηχανικός βαθμός φύλλων/λαστιχένιος φύλλων SBR
| Υλικό: | πάρτε SBR |
|---|---|
| Ποιότητα: | βιομηχανικής ποιότητας |
| Χρώμα: | Μαύρος |
1-2m Υψηλής θερμοκρασίας φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης 50-60 Shore A
| Υλικό: | Σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Σκληρότητα: | 50-60 ακτή Α |
Φύλλο από καουτσούκ FKM, πάχους 0,5mm-10mm, αντοχής σε θερμοκρασία 200℃-300℃
| Εισάγω: | Ενισχύστε 1PLY Glassfiber ή το ύφασμα Aramid |
|---|---|
| Ονομα: | Φύλλα από καουτσούκ FKM, φθοριοκαουτσούκ FKM, FPM |
| Μήκος: | 1m-20m |
Σιλικόνιο φύλλο καουτσούκ Η απόλυτη λύση σφράγισης και μόνωσης για την απόδοση
| Ειδικό Βάρος: | 1,25 g/cm3 |
|---|---|
| Υλικό: | καουτσούκ σιλικόνης |
| Χρώμα: | Ημιδιαφανές, Λευκό, Μαύρο, Κόκκινο, Μπλε, κ.λπ. |
Φύλλο σιλικονούχου καουτσούκ 2mm με αντοχή σε σχίσιμο 26-42N/mm
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C - +260°C (η στιγμή είναι 300°C) |
|---|---|
| Δάκρυ: | 26-42N/mm |
| Ειδική βαρύτητα: | 10,25-1,50 g/cm3 |
High Temperature FKM Rubber Sheet Reinforced with 1PLY Glassfiber or Aramid Fabric for Industrial Applications with 0.5mm-10mm Thickness and Tear Strength ≥25N/mm
| Πετρελαϊκή αντίσταση: | Καλός |
|---|---|
| Υλικό: | Fluorubber, FKM, FPM, Viton |
| Εισάγω: | Ενισχύστε 1PLY Glassfiber ή το ύφασμα Aramid |
Durable High Temperature Rubber Sheet with Compression Set ≤15% and Tensile Strength 5-9MPa for Industrial Applications
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 5-9MPa |
|---|---|
| Δάκρυ: | ≥25N/mm |
| Επιμήκυνση: | ≥200% |
Βιομηχανικό βουλκανισμένο λαστιχένιο πλάτος φύλλων υψηλής επίδοσης 16Mpa 0.1 - 3.6m
| Υλικό: | παρθένο νεοπρένιο |
|---|---|
| Ποιότητα: | Υψηλής ποιότητας |
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, κόκκινο, γκρίζο κ.λπ. |

