Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 303 προϊόντα.
Ανθεκτικότητα στην γήρανση Επεξεργαστικό φύλλο EPDM ελαστικού με ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες και οξέα και αλκαλίες για βιομηχανική χρήση
| Υλικό: | Παρθένος Hypalon ή CSM/EPDM |
|---|---|
| Ποιότητα: | εμπορικός βαθμός, βιομηχανικός βαθμός, premium βαθμός |
| Χρώμα: | μαύρο, λευκό, κόκκινο, γκρι |
Υπερ-ευρύ πλάτος 3600mm πλάτος τροφικής ποιότητας φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης ανθεκτικό στη θερμότητα έως 260°C
| Επιφάνεια: | λεία/λεία, |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή: | 7-12 Mpa |
| Σκληρότητα: | 40,50,60,70,80+/-5shore α |
Πλακέτο από παρθένο καουτσούκ σιλικόνης 0,1-0,8 mm x 0,5 m x 50 m, αντοχή σε έλξη 7,5 Mpa
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Ποιότητα: | Μέσο δάκρυ ανθεκτικό |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Ανοιχτό κύτταρο σφουγγάρι σιλικόνης φύλλο από καουτσούκ 1m πλάτος 10m μήκος
| Υλικό: | παρθένο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Κύτταρο: | Ανοικτό κύτταρο |
| Επιφάνεια: | τέμνουσες φυσαλίδες |
Διαφανές φύλλο σιλικόνης 0,1-1,0mm, ρολό 50m, 40-70 Shore A
| Πάχος: | 0.1-1.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 0.51.0m |
| Μήκος: | 50, 100m |
Φύλλο σιλικόνης, κάλυψη σιλικόνης, μεμβράνη σιλικόνης, ρόλοι σιλικόνης, λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης για κενό Laminator
| Επιφάνεια: | ύφασμα εντύπωσης, άμμος σε μια πλευρά ή διπλάσιο |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Ποιότητα: | βαθμός τροφίμων χωρίς οσμή |
Σιλικονούχο φύλλο καουτσούκ με τραχιά επιφάνεια 60 Shore A, πλάτους 1m
| Κορυφαίο υλικό: | Σιλικόνη της Virgin με την τραχιά επιφάνεια |
|---|---|
| Κάτω μέρος: | Η υποστηρίζοντας συγκολλητική 3M |
| Χρώμα: | Διαφανής, μαύρος, άσπρος, γκρίζος, κόκκινος |
Η επιφάνεια είναι ομαλή/άμμου Σιλικόνιο φύλλο καουτσούκ 1,25-1,50g/cm3 Πυκνότητα 1,0mm-6,0mm Μονάδα
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο κόκκινο χρώμα |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Διαφανές φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης τροφίμων με υψηλή αντοχή σε δάκρυα και ομαλή επιφάνεια
| Υλικό: | 100% παρθένο καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Βαθμός: | ποιότητα τροφίμων χωρίς μυρωδιά |
| Ποιότητα: | μεσαία αντοχή στο σχίσιμο |
Σιλικονικό φύλλο ελαστικού σφουγγαριού 10-40 Ακτή Μονάδα 1-50 mm
| Υλικό: | Αφρός σιλικόνης |
|---|---|
| Κύτταρο: | Στενό κύτταρο |
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή ύφασμα κατασκευασμένος |

