Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 304 προϊόντα.
Ξύλινο σιταριού βιομηχανικό λαστιχένιο χαλί χυσιμάτων πατωμάτων φύλλων αισθητό λάστιχο, πάχος 1050mm
| Υλικό: | λαστιχένιο σιτάρι |
|---|---|
| Κορυφαίο χρώμα: | Πράσινος, κόκκινος, μπλε, κίτρινος |
| Χρώμα κάτω: | Μαύρος |
4 mm φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης 60-70 Shore A ανθεκτικό στη θερμότητα βιομηχανικής ποιότητας
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρι, Μαύρο, Μπλε |
| Επιφάνεια: | Ομαλή ή υφή |
Βαθμός φύλλο FKM FKM, φύλλο Postcured FDA Fluorubber χωρίς μυρωδιά
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 6-12Mpa |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 60, 70, 80+/-5shore Α |
| Επιμήκυνση: | 200% |
Λαστιχένιο φύλλο υψηλής θερμοκρασίας 1.5mm 60 Shore A 7.5MPa εφελκυσμού
| Πλάτος: | 1m-2m |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 7.5Mpa |
| Επιφάνεια: | Απαλό, Ματ, εντυπωσιακό ύφασμα. |
Υψηλής ελαστικότητας και πυκνότητας PU αράχνη σύνδεσης για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Πετρελαϊκή αντίσταση: | Πολυμερή ένωση με υψηλή πολικότητα με χαμηλή συγγένεια με μη πολικό ορυκτό λάδι |
| Πυκνότητα: | 1.25g/cm3 |
Μπλε φύλλο σιλικόνης 2mm 3mm 4mm υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό στη θερμότητα
| Υλικό: | 100% σιλικόνη της Virgin |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, μαύρος, κόκκινος |
Βιομηχανικού τύπου ελασματικό φύλλο από καουτσούκ και φλάντζα με πυκνότητα 1.25-1.6g/cm3 και αντοχή στη διάβρωση
| Υλικό: | καουτσούκ |
|---|---|
| Ποιότητα: | βιομηχανικής ποιότητας |
| Επιφάνεια: | ομαλό/ύφασμα εντύπωσης |
2 mm φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης πλάτος 1m-2m αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
| Πλάτος: | 1m-2m |
|---|---|
| Ονομα: | λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης |
| Ανθεκτικότητα σε οξύ: | Καλός |
Βιομηχανικό λαστιχένιο χαλί σιταριού που δαπεδώνει 1050mm X 0.51.0m X 0.51.0m
| Υλικό: | Λάστιχο σιταριού |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, πράσινος, μπλε, κόκκινος, κίτρινος |
| Πάχος: | 10-50 χιλιοστά |
Σιλικονούχο φύλλο τροφίμων 1.5-50mm Πάχος Ανθεκτικό στην UV ακτινοβολία
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | διαφανές χρώμα |
| Επιφάνεια: | Λείος |

