Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 287 προϊόντα.
1 - φύλλο αφρού σιλικόνης 10mm X 1 - 1.5m Χ 10m, φύλλο σφουγγαριών σιλικόνης που υποστηρίζει τη συγκολλητική 3M Gule
| Κορυφή: | υφάσματα εντύπου |
|---|---|
| Κάτω μέρος: | συγκολλητική κόλλα της 3M |
| Κύτταρο: | Στενό κύτταρο |
Εξωθημένο σχοινί σιλικόνης σφουγγαριού 10-30 Shore A για βιομηχανικές σφραγίσεις
| Παραχθείς: | Εξωθημένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο κόκκινο, λευκό γάλακτος, γκρι, μαύρο |
| Επιφάνεια: | Ομαλό αντικνήμιο |
Βαθμός τροφίμων CNC που επεξεργάζεται το διάφορο στόλισμα σφραγίδων PTFE ακρίβειας για τη βιομηχανική σφραγίδα στη μηχανή
| Υλικό: | 100% παρθένο PTFE |
|---|---|
| Ποιότητα: | Βαθμός Τροφίμων |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Πολυρουθάνιο Δυνατότητα τράβηξης 8-55Mpa για βιομηχανικές ανάγκες και απαιτήσεις
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 8-55Mpa |
| Σκληρότητα: | 70-98shore α |
Ελαστικό φύλλο καουτσούκ σκληρότητας 35 σε μήκος 1.0-20m για βιομηχανικές εφαρμογές
| επιμήκυνση: | 170%-760% |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -35°C - +85°C |
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
Λαστιχένιο φύλλο FKM, λαστιχένιο φύλλο FPM, φύλλο Fluorubber, λαστιχένιο φύλλο FKM, βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
| Υλικό: | Virgin Fluorubber |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, πράσινος, κόκκινος, άσπρος |
| Επιφάνεια: | Λείος |
4mm High Temp Σιλικόνιο φύλλο 7MPa αντοχή σε έλξη ≤ 25% συμπίεση
| Πλάτος: | 1m-2m |
|---|---|
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤ 25% |
| Μήκος: | 1m-20m |
Περιοχή θερμοκρασίας -35°C 85°C Βιομηχανικό καουτσούκ με εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες
| Πάχος: | 0.5100.0mm |
|---|---|
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Εξοχος |
Εξαιρετικό φύλλο καουτσούκ ανθεκτικό στο όζον και στις καιρικές συνθήκες για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μήκος: | 1.020m |
|---|---|
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Εξοχος |
Μαύρο 2mm ανθεκτικό φύλλο σφουγγαριών Epdm αφρού για τη βιομηχανική χρήση
| Πυκνότητα: | 0.7g/cm3 |
|---|---|
| Πλάτος: | 1μ |
| Υλικό: | EPDM |

