Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 287 προϊόντα.
Τροφική ποιότητα Σιλικόνιο σωλήνα 60 Shore A για αέρα νερό λάδι -40°C έως 260°C
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Ημιδιαφανής |
Σιλικονικό ελαστικό πλυντήριο 30-80 Ακτή Α -60°C έως +260°C
| Όνομα προϊόντος: | Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης |
|---|---|
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C σε +260°C |
| Σύνολο συμπίεσης: | 30-60% |
Μαύρο επικαλυμμένο με PTFE φύλλο από υαλοπλαστική για υψηλή αντοχή στη θερμότητα κατά την κατάρρευση τάσης
| Τάση βλάβης: | 10KV/mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 200%-320% |
| Βάρος μονάδας: | 17 oz/sqy |
Εύκαμπτα μαλακά διαφανή χρωματισμένα πλαστικά φύλλα/αντιδιαβρωτικό σαφές φύλλο PVC
| Υλικό: | 100% παρθένο υλικό PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | διαφανής, άσπρος, μπλε, κίτρινος |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 52Mpa |
Ανθεκτικός στη θερμότητα σφουγγάρι σφουγγαρίσματος σιλικόνης 1.5 mm-50 mm πάχος
| Κύτταρο: | στενό λάστιχο σιλικόνης κυττάρων |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό, σκούρο κόκκινο |
| Επιφάνεια: | υφάσματα εντύπου |
Βιομηχανική επιφάνεια λαστιχένιων πλυντηρίων σιλικόνης βαθμού άσπρη ομαλή με το πιστοποιητικό RoHS
| Υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
Κλειστό κύτταρο σφουγγάρι σιλικόνης φύλλο 10-40 ακτή Α, 1,5-50 mm πάχος
| Υλικό: | Καουτσούκ από αφρό σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος, άσπρος, μαύρος, γκρίζος |
| Επιφάνεια: | Υφάσματα διπλής εκτύπωσης |
150mm X 1m X 2m άσπρο χρώμα φύλλων αφρού Epdm αδιάβροχο
| Υλικό: | Σφουγγάρι EPDM, αφρός EPDM |
|---|---|
| Κύτταρο: | Στενό κύτταρο |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Derlin/φύλλο 60 X 600 X 1200mm/άσπρο POM διαφανές πλαστικό φύλλο
| Υλικό: | 100% υλικό της Virgin POM |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 62Mpa |
Το ελαφριά λεπτά PE/HDPE/UHMWPE χρωμάτισαν το πλαστικούς φύλλο/την επιτροπή/τον πίνακα
| Υλικό: | 100% παρθένο HDPE, UHMWPE |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος, κίτρινος, πράσινος |
| Πάχος: | 1-200 mm |

