Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 287 προϊόντα.
Χυτός ή εξωθήστε το χρωματισμένο πλαστικό φύλλο με το νάυλον PA6 υλικό 100% Virgin
| Υλικό: | 100% παρθένο νάυλον υλικό PA6 |
|---|---|
| Χρώμα: | ελεφαντόδοντο, μπλε, ο Μαύρος, πράσινος |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 90MPa |
70shore ένα χρωματισμένο πλαστικό φύλλο επεκτείνει το τεφλόν φύλλο για το φαρμακευτικό είδος, χημικό
| Υλικό: | Επεκτείνετε PTFE |
|---|---|
| ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων χωρίς μυρωδιά |
| Χρώμα: | Λευκό |
155KN / M 95 Ακτή Ένα πολύχρωμο φύλλο πολυουρεθάνου, φύλλο PU
| Υλικό: | παρθένα ΚΜΕ του πολυαιθέρα ή του πολυεστέρα |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1.15-1.25g/cm3 |
| Χρώμα: | σαφές κίτρινο, μαύρο, κόκκινο, καφετί, άσπρο, μπλε, πράσινο κ.λπ. |
Πλαστική ράβδος PVC της Virgin αντιδιαβρωτική με το άσπρο γκρίζο μαύρο χρώμα
| Υλικό: | παρθένο PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρο, γκρίζο, μαύρο κ.λπ. |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Αντι - ντυμένο φύλλο υφάσματος φίμπεργκλας νερού PTFE, πυρίμαχο ύφασμα
| Υλικό: | silicone+glassfiber+silicone |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο κόκκινο |
| Τοποθεσία εργασίας: | μέγιστο 260°C |
Πλαστικά μέρη εργαλείων Presicion που γίνονται από POM, νάυλον, PE, PVC, PP υλικά
| Υλικό: | όλα τα είδη του POM, νάυλον, PE, του PVC κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, γκρίζος, μαύρος |
| Παράγω: | Μηχάνημα CNC |
Ταινία συμπίεσης PTFE τροφίμων με ομαλή επιφάνεια και αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες για βιομηχανική σφράγιση
| Υλικό: | καθαρή ρητίνη διασποράς PTFE |
|---|---|
| χρώμα: | Λευκό |
| Ποιότητα: | Βαθμός τροφίμων |
Άσπρη ταινία ένα στολισμάτων χρώματος PTFE δευτερεύουσα κόλλα για τη βιομηχανική σφραγίδα
| Υλικό: | καθαρή ρητίνη διασποράς PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ποιότητα: | Βαθμός Τροφίμων |
Εξαιρετική χημική αντοχή και υφάσματα Hypalon για διπλή επιφάνεια εκτύπωσης
| Πάχος: | 0.5100.0mm |
|---|---|
| Υλικό: | Παρθένα υπαλόνη ή υπαλόνη+EPDM |
| Χημική Αντίσταση: | Εξοχος |
Εξαιρετική απόδοση απορρόφησης δονήσεων PU Spider για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Επιφάνεια: | Λείος |
|---|---|
| Αντίσταση ακτινοβολίας: | Εξαιρετικά ανθεκτική στην ακτινοβολία υψηλής ενέργειας |
| Φορούν αντίσταση: | 0,01-0,10cm3/1,61 χλμ. |

