Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ industrial rubber sheet ] αγώνας 303 προϊόντα.
Ταινία συμμόρφωσης PTFE ποιότητας τροφίμων με σκληρότητα 30-70 Shore A και αντοχή σε έλξη 8Mpa για βιομηχανική σφράγιση
| Υλικό: | καθαρή ρητίνη διασποράς PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ποιότητα: | Βαθμός Τροφίμων |
Λευκή ταινία φλάντζας PTFE ποιότητας τροφίμων με μία πλευρά αυτοκόλλητη για βιομηχανική σφράγιση
| Υλικό: | καθαρή ρητίνη διασποράς PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ποιότητα: | Βαθμός Τροφίμων |
Ταινία στεγνώματος από PTFE τροφίμων με αντοχή στη διάβρωση και αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες για βιομηχανική σφράγιση
| Υλικό: | καθαρή ρητίνη διασποράς PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ποιότητα: | Βαθμός Τροφίμων |
Εξαιρετική χημική αντοχή και υφάσματα Hypalon για διπλή επιφάνεια εκτύπωσης
| Πάχος: | 0.5100.0mm |
|---|---|
| Υλικό: | Παρθένα υπαλόνη ή υπαλόνη+EPDM |
| Χημική Αντίσταση: | Εξοχος |
Χημικά ανθεκτικό PU Spider με εξαιρετική απορρόφηση κραδασμών για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Επιφάνεια: | Λείος |
|---|---|
| Αντίσταση ακτινοβολίας: | Εξαιρετικά ανθεκτική στην ακτινοβολία υψηλής ενέργειας |
| Φορούν αντίσταση: | 0,01-0,10cm3/1,61 χλμ. |
200%-320% επιμήκυνση κατά το σπάσιμο Υφάσματα από υαλωσίνες επικαλυμμένα με PTFE για ακραίες θερμοκρασίες
| Κοινός: | Τύπος μύτης του ταύρου, αλγατόριος αρθρός |
|---|---|
| Λέξεις -κλειδιά: | Ανθεκτική σε υψηλή θερμοκρασία |
| Χαρακτηριστικό: | Μη κολλητικό, τροφικό, ανθεκτικό στη θερμότητα |
Κόκκινο κλειστό κύτταρο Σιλικόνης θερμαντήρα Pad 220-240V 350W για ομοιόμορφη θέρμανση έως 220 °C
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220-240V |
| Καλώδιο: | 4 πυρήνες × 0,5 m μήκος |
Customized Size Food Grade Silicone Washers and Close Cell Silicone Foam Gasket
| Υλικό: | σφουγγάρι σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος, άσπρος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
Bakelite ράβδος βαμβακιού μόνωσης/καφετιά φαινολική πυκνότητα ράβδων 1.25-1.40g/Cm3
| Χρώμα: | καφετής, πορτοκαλής, μαύρος |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Λείος |
| Υλικό: | phenolic+cotton |
Βαθμός τροφίμων που υποστηρίζει τη συγκολλητική στεγανωτική ουσία νημάτων PTFE με το ορθογώνιο ή το στρογγυλό σταυρό
| Υλικό: | καθαρή ρητίνη διασποράς PTFE |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ποιότητα: | Βαθμός FDA |

