Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ thick plastic sheets ] αγώνας 108 προϊόντα.
Τ0.5-2.0mm Ελαστικό φύλλο NBR Μαύρο χρώμα Εισαγωγή 1 PLY ύφασμα
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30 ° C - +100 ° C |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Σκληρότητα: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore Α |
Τεχνική ποιότητα NBR/SBR 250%-380%
| Ποιότητα μόνωσης: | Β1, Β2 βαθμός |
|---|---|
| Μόνωση: | Υλικό σφουγγαρίσματος από καουτσούκ-πλαστικό |
| Μόνωση: | Μαύρος |
Εξαιρετική αντοχή στη γήρανση Υπαλόνιο φύλλο για βιομηχανικές ανάγκες
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 2-24MPA |
|---|---|
| Επιμήκυνση: | 350% |
| Μήκος: | 1.020m |
Σιλικονικό λάστιχο Η τέλεια επιλογή για υψηλές θερμοκρασίες και αντοχή σε χημικά
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Δάκρυ: | 2030N/mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 3-6 MPa |
Φύλλο σιλικόνης υψηλής απόδοσης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και το όζον, διαθέσιμο σε μήκη 1-50m
| Μήκος: | 1-50μ |
|---|---|
| Πάχος: | 1mm |
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
Παρθένο φύλλο νάιλον PA6 PA66 με αντοχή σε εφελκυσμό 90Mpa και αντοχή σε κάμψη 155Mpa
| Υλικό: | παρθένο νάιλον PA6, PA66 |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό, μπλε, μαύρο κ.λπ. |
| Επιφάνεια: | λείος/λείος |
Κλειστό πάχος 150mm κυττάρων ομαλή επιφάνεια φύλλων σφουγγαριών Epdm
| Μήκος: | 1000-3000 mm |
|---|---|
| Ονομα: | Φύλλο σφουγγαριών Epdm |
| Σκληρότητα: | 10-30 ακτή Α |
400%-650% επιμήκυνση βιομηχανικού καουτσούκ για μακροχρόνια αντοχή στην φθορά
| Πυκνότητα: | 1,25 g/cm3 |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 8-55Mpa |
| Κατηγορία Προϊόντος: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
0.1-3.6m πλάτος φύλλο καουτσούκ NBR σε κόκκινο χρώμα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Διάμετρο: | 00,1-3,6 μέτρα |
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο, κόκκινο, γκρίζο κ.λπ. |
350% επιμήκυνση Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ για εξαιρετική αντοχή στη γήρανση πλάτος 0,1-2,0m
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, κόκκινο, λευκό, γκρι κλπ. |
| Υλικό: | Παρθένα υπαλόνη ή υπαλόνη+EPDM |

