Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ thick plastic sheets ] αγώνας 108 προϊόντα.
Διαφανές φύλλο σιλικόνης 0,1-1,0mm, ρολό 50m, 40-70 Shore A
| Πάχος: | 0.1-1.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 0.51.0m |
| Μήκος: | 50, 100m |
Ελαστική επιφάνεια Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ με 1-3PLY εισαγωγή βαμβακιού και μαύρη μόνωση
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Διάμετρο: | 00,1-3,6 μέτρα |
| Πάχος: | 0.5100.0mm |
Φύλλο SBR SBR που καλύπτει το λαστιχένιο πάχος φύλλων στολισμάτων SBR ρόλων SBR SBR 0,5 - 50mm με σεντόνι
| Υλικό: | SBR, NR/SBR |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο, λευκό, κόκκινο, γκρι κ.λπ. |
| Επιφάνεια: | ομαλό ή ύφασμα εντύπωσης |
Λαστιχένιο πάχος φύλλων νεοπρενίου στολισμάτων νεοπρενίου ρόλων νεοπρενίου κάλυψης νεοπρενίου φύλλων νεοπρενίου 0,5 - 50mm
| Υλικό: | ΧΡΏΜΙΟ, CR/SBR |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο, λευκό, κόκκινο, γκρι κ.λπ. |
| Επιφάνεια: | ομαλό ή ύφασμα εντύπωσης |
Armaflex μόνωσης ισοδύναμο φύλλο σφουγγαριών μόνωσης λαστιχένιο για τον όρο αέρα
| Υλικό: | NBR+PVC σφουγγάρι |
|---|---|
| Ποιότητα: | πυρίμαχο B0, B1 |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Ξύλινο σιταριού βιομηχανικό λαστιχένιο χαλί χυσιμάτων πατωμάτων φύλλων αισθητό λάστιχο, πάχος 1050mm
| Υλικό: | λαστιχένιο σιτάρι |
|---|---|
| Κορυφαίο χρώμα: | Πράσινος, κόκκινος, μπλε, κίτρινος |
| Χρώμα κάτω: | Μαύρος |
Μαύρο 2mm ανθεκτικό φύλλο σφουγγαριών Epdm αφρού για τη βιομηχανική χρήση
| Πυκνότητα: | 0.7g/cm3 |
|---|---|
| Πλάτος: | 1 μ. |
| Υλικό: | EPDM |
Κόκκινο βιομηχανικό λαστιχένιο τοπ στρογγυλό κουμπί φύλλων, ολίσθηση υφάσματος κατώτατης εντύπωσης μη
| Υλικό: | παρθένο SBR ή παίρνει το υλικό SBR |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός ασφαλίστρου, εμπορικός βαθμός |
| Χρώμα: | μαύρο, γκρίζο, κόκκινο, μπλε, πράσινο κ.λπ. |
12 mm πάχος Ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες Υπαλόν ελαστικό φύλλο με εξαιρετική χημική αντοχή για βιομηχανική χρήση
| Υλικό: | Ρόλος Hypalon |
|---|---|
| Πάχος: | 0,1-3,6μ |
| Επιμήκυνση: | 350% |
Κόκκινο φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης πάχους 3 mm ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες
| Πετρελαϊκή αντίσταση: | Εξοχος |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 40-70 ακτή Α |
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤ 25% |

