Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ thick plastic sheets ] αγώνας 108 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και προσαρμόσιμο πάχος
| Μήκος: | 1-50μ |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -60°C - +260°C (στιγμή 300°C) |
| Σκληρότητα: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
Εργατικό φύλλο καουτσούκ νεοπρίνης με εξαιρετική αντοχή στο όζον και τις καιρικές συνθήκες σε πάχος 0,5-100,0 mm
| Μήκος: | 1.020m |
|---|---|
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Εξοχος |
Πλακέτο PTFE παρθένου χρώματος με αντοχή σε τέντωμα 20-30Mpa και αντοχή σε θερμοκρασία -180°C έως +260°C σε λευκό ή μαύρο
| Υλικό: | παρθένο PTFE |
|---|---|
| Ποιότητα: | Υψηλής ποιότητας |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Σκούρο κόκκινο ανθεκτικοί στη θερμότητα ρόλοι φύλλων σιλικόνης λαστιχένιοι που ενισχύονται για να παρεμβάλουν 1PLY το ύφασμα
| Υλικό: | silicone+PLY+silicone |
|---|---|
| Υλικό ΠΤΥΧΩΝ: | aramid ύφασμα ή glassfiber ύφασμα |
| Χρώμα: | σκούρο κόκκινο χρώμα |
Φύλλο σιλικόνης υψηλής θερμοκρασίας 1-50mm πάχος -60 έως 260C
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής, κόκκινος, μαύρος, άσπρος, γκρίζος |
| Επιφάνεια: | Ομαλός, εντύπωση, ματ |
Αντι ακτή 20-30 γήρανσης ένα φύλλο 150mm X 1m X 2m αφρού Epdm
| Υλικό: | Σφουγγάρι EPDM, αφρός EPDM |
|---|---|
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
150mm X 1m X 2m άσπρο χρώμα φύλλων αφρού Epdm αδιάβροχο
| Υλικό: | Σφουγγάρι EPDM, αφρός EPDM |
|---|---|
| Κύτταρο: | κλείσιμο κελιού |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Φύλλο σιλικόνης υψηλής θερμοκρασίας 7MPa, πλάτος 1m-2m
| Πλάτος: | 1m-2m |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα σε οξύ: | Καλός |
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤ 25% |
Πλαστικά μέρη εργαλείων Presicion που γίνονται από POM, νάυλον, PE, PVC, PP υλικά
| Υλικό: | όλα τα είδη του POM, νάυλον, PE, του PVC κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, γκρίζος, μαύρος |
| Παράγω: | Μηχάνημα CNC |
100% Παρθένο φύλλο πηνίου PVC με θερμομόνωση και αντιολισθητική βάση για βιομηχανική χρήση
| Χρώμα: | Κίτρινος, κόκκινος, μπλε, καφετής, μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
|---|---|
| ΚΟΡΥΦΗ: | Σπείρα PVC |
| Κάτω μέρος: | Αντιγλιστριστική υποστήριξη |

