Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ thick plastic sheets ] αγώνας 108 προϊόντα.
Τροφικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης 1 mm πάχος 10m μήκος
| Υλικό: | plastic+silicone |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Λευκό, Μαύρο, Μπλε κλπ. |
4mm High Temp Σιλικόνιο φύλλο 7MPa αντοχή σε έλξη ≤ 25% συμπίεση
| Πλάτος: | 1m-2m |
|---|---|
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤ 25% |
| Μήκος: | 1m-20m |
Φύλλο σιλικονούχου καουτσούκ πάχους 0,5mm-50mm -60°C έως 260°C
| Γήρανση: | Εξοχος |
|---|---|
| Δάκρυ: | 1325N/mm |
| Ειδική βαρύτητα: | 1.2-1.25g/cm3 |
Υψηλής αντοχής σε θερμότητα φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης για περιβάλλοντα ακραίων θερμοκρασιών
| Πάχος: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Ειδικό Βάρος: | 1.5g/cm3 |
| Σκληρότητα: | 20-80 Ακτή Α |
Ανθεκτικό στη θερμοκρασία φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης με εξαιρετική αντοχή στη γήρανση και υψηλή αντοχή σε σχισμές
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
|---|---|
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 70,5-12,0Mpa |
Φύλλο σιλικόνης ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες με προσαρμόσιμη πάχος και εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 70,5-12,0Mpa |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Πλάτος: | 0,1-3,6μ |
Πάχος 30mm άκαμπτο φύλλο PVC
| Υλικό: | 100% παρθένο υλικό PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | διαφανής, άσπρος, κίτρινος, μπλε |
| Εκτατή δύναμη: | 52Mpa |
0.5mm-50mm Υψηλής θερμοκρασίας φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης 300% επιμήκυνση Μαύρο
| Εφαρμογή: | Εφαρμόστε για διάτρηση όλων των ειδών σφράγισης από καουτσούκ, ελαστικό παρέμβυσμα ή ειδικό για ξύλι |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής, άσπρος, κόκκινος, μαύρος, γκρίζος |
| Δάκρυ: | ≥26N/mm |
Σιλικόνιο φύλλο ελαστικού για ξύλινο λαμινατήρα PVC 100% παρθένο υλικό ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες και ρήξη
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Βαθμός: | Βιομηχανικός βαθμός |
| Ποιότητα: | Ανώτερος |
Πλακέτο από παρθένο καουτσούκ σιλικόνης 50 Shore A, αντοχή σε τράβηξη 7,5 Mpa
| Υλικό: | παρθένα σιλικόνη |
|---|---|
| Ποιότητα: | Ανθεκτικό στο μεσαίο σκίσιμο |
| Επιφάνεια: | ομαλό/ύφασμα εντύπωσης |

