Όλα τα Προϊόντα
-
Βιομηχανικό λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης
-
υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο
-
Εξώθηση σωλήνων σιλικόνης
-
Λαστιχένια πλυντήρια σιλικόνης
-
Σύζευξη πολυουρεθάνιου
-
Συσκευασία PTFE
-
Ταινία στολισμάτων PTFE
-
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πλέγμα PTFE
-
Σωλήνωση PTFE
-
Ο λαστιχένιος κλονισμός τοποθετεί
-
Χρωματισμένο πλαστικό φύλλο
-
Νάυλον πλαστική ράβδος
-
Έγγραφο απόδειξης πετρελαίου
-
Φύλλο αφρού EPDM
-
ζώνη μεταφορέων PVC
-
Σφραγίδα βιομηχανικού πετρελαίου
-
Πλακέτο κοπτήρα PTFE
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Shiguo Han
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613930664330
Το WhatsApp :
+8613930664330
λέξεις-κλειδιά [ thick plastic sheets ] αγώνας 108 προϊόντα.
350% επιμήκυνση Βιομηχανικό φύλλο καουτσούκ με ομαλή επιφάνεια μήκους 1,0-20m
| Κατηγορία Προϊόντος: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Πλάτος: | 0.12.0m |
| Χημική Αντίσταση: | Εξοχος |
Σιλικόνιο φύλλο καουτσούκ Το τέλειο υλικό για σφραγίσεις και μονωτικές εφαρμογές
| Πάχος: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Δάκρυ: | 2550N/mm |
Φύλλο καουτσούκ FKM Πλάτος 1-2m, Πάχος 0.5-10mm, Ανθεκτικό σε θερμοκρασία 320°C
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤15% |
|---|---|
| Δάκρυ: | ≥25N/mm |
| Εισάγω: | Ενισχύστε 1PLY Glassfiber ή το ύφασμα Aramid |
1.5mm ΦΚΜ φύλλο ελαστικού 10m μήκος Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες -50°C έως +250°C
| Επιφάνεια: | Ομαλό, ύφασμα εντύπωσης |
|---|---|
| Σύνολο συμπίεσης: | ≤15% |
| Ονομα: | Φύλλα από καουτσούκ FKM, φθοριοκαουτσούκ FKM, FPM |
Φύλλο από καουτσούκ FKM, πάχους 0,5mm-10mm, αντοχής σε θερμοκρασία 200℃-300℃
| Εισάγω: | Ενισχύστε 1PLY Glassfiber ή το ύφασμα Aramid |
|---|---|
| Ονομα: | Φύλλα από καουτσούκ FKM, φθοριοκαουτσούκ FKM, FPM |
| Μήκος: | 1m-20m |
Καουτσούκ ΝΒΡ Βιομηχανικό Καουτσούκ
| Ποιότητα: | Βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφίμων |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore Α |
| Μόνωση: | Υλικό σφουγγαρίσματος από καουτσούκ-πλαστικό |
Εξαιρετική αντοχή στη γήρανση από ελαστικό φύλλο με εισαγωγή SS316
| Πυκνότητα: | 1.4g/cm3 |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: | 2-24MPA |
| Κατηγορία Προϊόντος: | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
Ελαστικό φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης ανθεκτικό σε ακραίες θερμοκρασίες και χημικά για βιομηχανικές εφαρμογές
| Αντίσταση στο Όζον: | Εξοχος |
|---|---|
| Αντίσταση στη γήρανση: | Εξοχος |
| Πάχος: | 1.0mm6.0mm |
10 Shore Ένα πολύ μαλακό διαφανές φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης για βιομηχανικές και ιατρικές εφαρμογές
| Υλικό: | ΠΕΤ+ρευστή σιλικόνη+ΠΕΤ |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 30-90 ακτή α |
| Χρώμα: | Καθαρό χρώμα |
Φύλλο από καουτσούκ σιλικόνης κατάλληλο για τρόφιμα, πάχους 0,1-50mm, ανθεκτικό στη θερμότητα 220°C
| Υλικό: | plastic+silicone+PET |
|---|---|
| Ποιότητα: | βαθμός τροφίμων |
| Χρώμα: | Διαφανής, μαύρος, άσπρος, κόκκινος |

